دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پنجمین همایش روانپزشکان جوان در کشور یونان با حضور تیمی از روانپزشکان گروه روانپزشکی دانشگاه ایران برگزار شد.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۸/۳ | 
پنجمین کنگره شبکه روان پزشکان جوان 30 سپتامبر تا 3 اکتبر سال جاری در کشور یونان برگزار شد. در این دوره که با حضور 38 کشور برگزار می شد گروه روان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران 5 نماینده داشت. دو عضو هیات علمی دکتر کاوه علوی و دکتر امر حسین جلالی ندوشن و سه نفر از دستیاران روان پزشکی دانشگاه ایران شامل دکتر نگار سیفی مقدم، امین خیراللهی و فاطمه السادات میرفاضلی نیز در کنگره حضور داشتند. 
 پیش از کنگره، از مورخ 28 تا 30 سپتامبر 2015 دکتر امیر حسین جلالی و دکتر کاوه علوی از دانشگاه علوم پزشکی ایران همراه با 15 روان پزشک دیگر از کشورهای ایتالیا، پرتغال، ترکیه، روسیه، یونان، بریتانیا، سوئد، اوکراین و لیتوانی در دوره 3 روزه رهبری در سلامت روان که با تدریس پروفسور نورمن سارتریوس رییس اسبق سازمان جهانی بهداشت و انجمن جهانی روان پزشکان برگزار شد شرکت نمودند.
 شبکه روان پزشکان جوان از 37 کشور مختلف تشکیل شده است. از ایران دکتر امیر حسین جلالی به عنوان هماهنگ کننده ملی این شبکه برگزیده شده و فعالیت دارد. وی و دکتر کاوه علوی هر کدام یک سخنرانی در کنگره داشتند. در پایان کنگره، سخنرانی دکتر جلالی  به عنوان بهترین سخنرانی کنگره انتخاب شد. 
دستیاران شرکت کننده، نتیجه حضور خود را طی یک سخنرانی در تاریخ 27 مهرماه در دانشکده علوم رفتاری ارائه کردند. همچنین در زمان کنگره در جلسه ای با عنوان بارکمپ که ویژه کسانی بود که در کنگره سخنرانی ثبت نکرده بودند دکتر میرفاضلی سخنرانی کرد. ضمنا این 3 نفر به عنوان عضو کمیته اجرایی بین المللی دور بعد کنگره در ایتالیا انتخاب شدند.

مشاهده فایل 5.jpg   [حجم: 4303 کیلوبایت]   [تاریخ: 1394/8/3]


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 150 بار   |   دفعات چاپ: 65 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر